2022 елның 12 августы, җомга

«Мизгел» яшьләр үзәге белгечләре «Игелек уят»волонтер отряды белән берлектә Ижевск каласында Удмуртия республикасының игелеклеләр ресурс үзәгендә булдылар .Директор урынбасары Евгения Вячеславовна Удмурд республикасы яшьләр үзәге эшечәнлеге белән таныштырды. Иреклеләр үсеше бүлеге, ресурс үзәге җитәкчесе Евгений Денисович ресурс үзәге эшен тәкъдим итте һәм регионда тормышка ашырыла торган иң масштаблы ирекле проектлар турында сөйләде Хезмәттәшлек тәҗрибәсе белән уртаклашу, бүләкләр һәм уңай эмоцияләр белән алмашу булды. Бергәләп игелек кылыйк!