Авыл җирлекләре турында кыскача мәгълүмат

"Мөслим авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: 
Муниципаль берәмлек Советы Рәисе: 
Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Мөслим авылы, Пушкин урамы, 41
Телефон: (8-85556) 2-42-66
E-mail: muslum@tatar.ru

"Әмәкәй авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Шакирҗанова Илнара Илфат Кызы
Муниципаль берәмлек Советы Рәисе: Шакирҗанова Илнара Илфат Кызы
Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Әмәкәй авылы, и. Фәррахов ур., 34

Телефон: (8-85556) 3-30-33

E-mail: Amik.Mus@tatar.ru


"Баланлы авыл җирлеге» муниципаль берәмлеге башлыгы вазыйфаларын башкаручы: Хәсәнов Ринас Тәлгать улы

Муниципаль берәмлек Советы Рәисе: 

Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Баланлы авылы, Совет урамы, 83
Телефон: (8-85556) 3-68-82
E-mail: Balan.Mus@tatar.ru

"Баек авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Фәхерлегаянов Марат Фәтхелгаян Улы

Муниципаль берәмлек Советы Рәисе: Фәхерлегаянов Марат Фәтхелгаян Улы

Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Баек авылы, Совет урамы, 2
Телефон: (8-85556) 3-16-38
E-mail: Bauk.Mus@tatar.ru


"Олы Чакмак авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Габидуллин Илнур Мөхтәр улы
Муниципаль берәмлек Советы Рәисе: Габидуллин Илнур Мөхтәр улы
Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Олы Чакмак авылы, Үзәк урамы, 1
Телефон: (8-85556) 3-10-97
E-mail: Bchak.Mus@tatar.ru

"Вәрәшбаш авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Галиева Зөлфия Зөлфәт Кызы
Муниципаль берәмлек Советы Рәисе: Галиева Зөлфия Зөлфәт Кызы
Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Вәрәшбаш авылы, Кооператив ур., 31 а
Телефон: (8-85556) 3-07-20
E-mail: Vbash.Mus@tatar.ru


"Исәнсеф авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Салихов Иршат Әхмәткамал улы
Муниципаль берәмлек Советы рәисе: Салихов Иршат Әхмәткамал улы
Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Татар.Бүләк, Яшьләр ур., 12
Телефон: (8-85556) 3-40-37
E-mail: Isan.Mus@tatar.ru

"Керәш Шуран авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Сафиуллин Радик Гыйздулла улы
Муниципаль берәмлек Советы Рәисе: Сафиуллин Радик Гыйздулла улы
Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, керәшен Шуран авылы, Үзәк урамы, 6 Б
Телефон: (8-85556) 3-35-45
E-mail: Kshur.Mus@tatar.ru


"Мәлләтамак авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Хөсәенов Хәмзә Миңнулла Улы
Муниципаль берәмлек Советы Рәисе: Хөсәенов Хәмзә Миңнулла Улы
Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Мәллә-Тамак авылы, Кооператив ур., 32 а
Телефон: (8-85556) 3-01-35
E-mail: Mtamak.Mus@tatar.ru

"Метрәй авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Яббаров Илнар Нәҗип Улы
Муниципаль берәмлек Советы Рәисе: Яббаров Илнар Нәҗип Улы
Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Митрәй авылы, Абдуллин ур., 68
Телефон: (8-85556) 3-25-38
E-mail: Mitr.Mus@tatar.ru

"Михайловка авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Исламов Роберт Хуҗҗәт улы 
Муниципаль берәмлек Советы рәисе: Исламов Роберт Хөҗҗәт улы 
Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Михайловка авылы, Гагарин ур., 24
Телефон: (8-85556) 3-62-32
E-mail: Mih.Mus@tatar.ru


"Түбән Табын авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Кыяметдинов Рөстәм Шәйхулла улы

Муниципаль берәмлек Советы Рәисе: Кыяметдинов Рөстәм Шәйхулла улы

Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Түбән Табын авылы, Яшьләр урамы, 10
Телефон: (8-85556) 3-28-74
E-mail: Ntab.Mus@tatar.ru

«Яңа Усы авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Романова Галина Степан кызы 
Муниципаль берәмлек Советы Рәисе: Романова Галина Степан кызы 
Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Яңа Усы авылы, Совет урамы, 30
Телефон: (8-85556) 3-20-30
E-mail: Nusin.Mus@tatar.ru

"Октябрь авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Ханнанов Илгиз Мәгъфурҗан улы

Муниципаль берәмлек Советы Рәисе: Ханнанов Илгиз Мәгъфурян улы

Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Октябрь авылы, Яшьләр урамы, 3
Телефон: (8-85556) 3-51-26
E-mail: Okt.Mus@tatar.ru


"Симәк авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Садертдинов Рифас Әбүзәр улы

Муниципаль берәмлек Советы Рәисе: Садертдинов Рифас Әбүзәр улы

Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Симәк авылы, Мәктәп урамы, 98
Телефон: (8-85556) 3-33-16
E-mail: Sem.Mus@tatar.ru


"Иске Карамалы авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Кәримов Илнур Нәгыйм улы
Муниципаль берәмлек Советы рәисе: Кәримов Илнур Нәгыйм улы
Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Иске Карамалы авылы, Кооператив урамы, 115А
Телефон: (8-85556) 3-54-25
E-mail: Skarm.Mus@tatar.ru

"Тойгелде авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Минһаҗев Дамир Мәүҗетдин улы
Муниципаль берәмлек Советы рәисе: Минһаҗев Дамир Мәүҗетдин улы
Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Тойгелде авылы, Үзәк урамы, 2
Телефон: (8-85556) 3-46-31
E-mail: Toy.Mus@tatar.ru


"Үрәзмәт авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Закирянов Әлфир Галимҗан улы

Муниципаль берәмлек Советы Рәисе: Закирянов Әлфир Галимҗан улы

Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Үрәзмәт авылы, Мәктәп урамы, 45А
Телефон: (8-85556) 3-22-22
E-mail: Uraz.Mus@tatar.ru

"Шуган авыл җирлеге»муниципаль берәмлеге
Муниципаль берәмлек башлыгы: Басорина Альбина Юныс Кызы
Муниципаль берәмлек Советы Рәисе: Басорина Альбина Юныс Кызы
Адрес: 423970, ТР, Мөслим МР, Рус Шуганы авылы, Ленин урамы, 18
Телефон: (8-85556) 3-70-37

E-mail: Pshug.Mus@tatar.ru

Соңгы яңарту: 2022 елның 14 гыйнвары, 09:18

Все материалы сайта доступны по лицензии:
Creative Commons Attribution 4.0 International