Депутатлар исемлеге

Депутатның Ф.И.О.

АҖ атамасы, сайлау округының исеме һәм номеры

Телефон номеры,

электрон адресы

1

Хуҗин Альберт Роберт улы

   Мөслим АҖ

Бакча №1

8(85556) 2-42-66,

Glavy.Priemnaya.musl@tatar.ru

2

Гараева Эльвира Ильфат кызы

 Мөслим АҖ Татарстан №2

 

3

Кияметдинов Рөстәм Шәйхулла улы

Түбән Табын АҖ

Тогаш №7

8(85556) 3-28-74,

Ntab.Mus@tatar.ru

4

Зиннуров Илгиз Илгизәр улы

Түбән Табын АҖ

Тегермәнлек №4

 

5

Вакант

Мәллә-Тамак АҖ

Мәллә-Тамак №4

8(85556) 3-01-35,

Mtamak.Mus@tatar.ru

6

Игошева Людмила Анатолий кызы

Мәллә-Тамак АҖ

Мәллә-Тамак №6

 

7

Вакант

Баланлы АҖ

Баланлы №3

8(85556) 3-68-82,

Balan.Mus@tatar.ru

8

Кашафетдинов Эмиль Рафик улы

Баланлы АҖ

Баланлы №4

 

9

Салихов Иршат Әхмәткамал улы

Исәнсеф АҖ

Мари-Буләр №10

8(85556) 3-40-37,

Isan.Mus@tatar.ru

10

Галимов Фиргат Әсгат улы

Исәнсеф АҖ

Тат-Буләр №3

 

11

Сафиуллин Радик Гиздулла улы

Кр.Шуран АҖ

Ташъелга №1

8(85556) 3-35-45,

Kshur.Mus@tatar.ru

12

Хамадишин Ирек Шакирҗан улы

Кр.Шуран АҖ

Ташъелга №2

 

13

Вакант

Варәш-Баш АҖ

Варәшбаш №1

8(85556) 3-07-20,

Vbash.Mus@tatar.ru

14

Гарипов Рәшит Миргалим улы

Варәш-Башс АҖ

Иске Вәрәш №7

 

15

Вакант

Метрәй АҖ

Метрәй №3

8(85556) 3-25-38,

Mitr.Mus@tatar.ru

16

Магалимов Динар Низаметдин улы

Метрәй АҖ

Салауз-Мухан №6

 

17

Ханнанов Илгиз Магъфурҗан улы

Октябрь АҖ

Октябрь №4

8(85556) 3-51-26,

Okt.Mus@tatar.ru

18

Салимгараев Карим Саетгәрәй улы

Октябрь АҖ

Сөякәй №6

 

19

Фахерлегаянов Марат Фатхелгаян улы

Баек АҖ

Баек №4

8(85556) 3-16-38,

Bauk.Mus@tatar.ru

20

Сахипгәрәев Ришат Муфаздал улы

Баек АҖ

Баек №2

 

21

Каримов Илнур Нәгим улы

Иске Карамалы АҖ Иске Карамалы №5

8(85556) 3-54-25,

Skarm.Mus@tatar.ru

22

Исламов Ринат Таһир улы

Иске Карамалы АҖ Иске Карамалы №2

 

23

Вакант

Михайловка АҖ

Михайловка №6

8(85556) 3-62-32,

Mih.Mus@tatar.ru

24

Сәлимова Нилия Рифкәт кызы

Михайловка АҖ

Михайловка №3

 

25

Романова Галина Степан кызы

Яңа Усы АҖ

Яңа Усы №2

8(85556) 3-20-30,

Nusin.Mus@tatar.ru

26

Тимашев Альберт Николай улы

Яңа Усы АҖ

Яңа Усы №5

 

27

Мингазов Дамир Мәүҗетдин улы

Тойгелде АҖ

Ташлияр №8

8(85556) 3-46-31,

Toy.Mus@tatar.ru

28

Баев Ринат Галиахметович

Тойгильдинское СП

Тойгильдинский №5

 

29

Басорина Альбина Юныс кызы

Тойгелде АҖ

Шуган №4

8(85556) 3-70-37,

Pshug.Mus@tatar.ru

30

Фархетдинов Фирдәвес Кәшбетдин улы

Шуган АҖ

Шуган № 3

 

31

Шакирҗанова Илнара Илфат кызы

Әмәкәй АҖ

Әмәкәй № 6

8(85556) 3-30-33,

Amik.Mus@tatar.ru

32

Әхмәтҗанов Азат Мөҗәһит улы

Әмәкәй АҖ

Әмәкәй № 2

8(85556) 2-55-67,

Azat.Ahmetzyanov@tatar.ru

33

Закирянов Альфир Галимянович

Уразметьевское СП

Уразметьевский № 3

8(85556) 3-22-22,

Uraz.Mus@tatar.ru

34

Мөхаметдинов Рәсим Миркасим улы

Үрәзмәт АҖ

Чишмә № 4

 

35

Габидуллин Илнур Мөхтәр улы

Олы Чакмак

Олы Чакмак № 1

8(85556) 3-10-97,

Bchak.Mus@tatar.ru

36

Әюпова Инзилә Шөгаеп кызы

Олы Чакмак

Олы Чакмак № 7

 

37

Садертдинов Рифас Әбүзар улы

Симәк АҖ

Симәк № 2

8(85556) 3-33-16,

Sem.Mus@tatar.ru

38

Шаяхмәтов Ришат Рәйхан улы

Семяковское СП

Красноярский №7

 

Соңгы яңарту: 2022 елның 9 июне, 15:43

Все материалы сайта доступны по лицензии:
Creative Commons Attribution 4.0 International