№ |
Датасы |
Вакыты |
Чара исеме |
Үткәрү урыны |
Җаваплылар |
1. |
25.12.2020 |
09.00 |
Мәктәпләр арасында билбау көрәше буенча беренчелек |
Район мәдәният йорты |
Фазлыев И.М. Сәетгалиев Ильнар Н. Сәетгалиев Ильдар Н |
2. |
25.12.2020 |
09.00 |
Йөзү буенча ярыш |
«Тамчы» бассейны |
Дәүләтшин А.А. Хабибуллин Ф.Ф. Латыйпов А.З. |
3. |
25.12.2020 |
16.30 |
Үзәк чыршыны ачу. «Җемелди чыршы утлары» исемле театральләштерелгән тамаша күрсәтү |
Мөслим авылы үзәк мәйданы |
Район мәдәният йорты директоры Шәймәрданова Ф.Ф., сәнгать җитәкчесе Гәрәева Э.И. |
4. |
26.12.2020 |
09.00 |
Бәйрәм ярминкәсе |
Мөслим авылы үзәк мәйданы |
Ильясов Р.А., Вәлеев Ф.Ф. |
5. |
26.12.2020 |
09.00 |
Хатын - кызлар командалары арасында волейбол ярышлары |
Универсаль спорт залы |
Мадяров И.Р. Кашапов И.Р. |
6. |
28.12.2020 |
09.00 |
1 яртыеллык нәтиҗәләре буенча «Ура каникуллар» шахмат буенча ярышлар |
Мөслим лицее |
Хамматуллин Н.С. |
7. |
28.12.2020 |
10.00 |
Тортлар тапшыру акциясе#рәхмәттабибларга ("Игелек кәрҗине “акциясе) |
Мөслим үзәк хастаханәсе |
«Бердәм Россия» партиясенең Мөслим җирле бүлекчәсе башкарма секретаре Гайнетдинова Ф. Я. |
8. |
28.12.2020 |
16.00 |
«ФОРПОСТ» хезмәткәрләре арасында пневматик винтовкадан ату ярышлары |
Мөслим гимназиясе
|
Сабиров И.И. |
9. |
29.12.2020 |
09.00-11.00 |
«Алло, «Бердәм Россия» Кыш бабае " акциясе №89376290034 буенча тыңлый |
Район мәдәният йорты |
«Бердәм Россия» партиясенең Мөслим җирле бүлекчәсе башкарма секретаре Гайнетдинова Ф. Я. |
10. |
31.12.2020 |
20.00-22.00 |
«Яңа елга серле тамаша» театральләштерелгән-күңел ачу программасы. Яңа елны каршылау. |
Район мәдәният йорты |
Район мәдәният йорты директоры Шәймәрданова Ф.Ф. |
11. |
31.12.2020 |
19.00-22.00 |
«Яна елны каршылыйбыз бергәләп!» махсус кунак – Мөнир Рахмаев |
Мөслим авылы үзәк мәйданы |
Байрханов М.А.
|
12. |
01.01.2021 10.01.2021 |
Эш графигы буенча |
Чаңгыда масса-күләм шуу |
Чаңгы базасы |
Сәетгалиев И.Н. |
13. |
02.01.2021 |
15.00 |
«Тапкырлар һәм зирәкләр» викторинасы |
Мөслим үзәк китапханәсе |
Кашапова М.Р. |
14. |
03.01.2021 |
09.00 |
«СОК Юность» кубогына 2006-2007 елгы яшүсмерләр арасында мини-футбол буенча ярыш |
Универсаль спорт залы |
Байрханов М.А. Хафизов И.И. |
15. |
03.01.2021 |
15.00 |
М.Әхмәтҗановның 70 еллыгына багышланган «Матур булыйк!» шигърият кичәсе |
Мөслим үзәк китапханәсе |
Васильева А. |
16. |
04.01.2021 |
11.00 |
Балалар өчен үзәк чыршы янында «Яңа ел чыршысы янында» дип аталган күңел ачу чарасы |
Мөслим авылы үзәк мәйданы |
Бәдртдинов А.К. Методистлар |
17. |
04.01.2021 |
09.00 |
«СОК Юность» кубогына бадминтон буенча ярыш
|
Универсаль спорт залы |
Байрханов М.А. Ханов И.Р. Казанбаев А.Р. |
18. |
04.01.2021 |
14.00 |
«Туган ягыңны бел һәм ярат!» экскурсиясе |
«Мөслим туган ягын өйрәнү музее» МБМУ (Гимназия 6 кл.) |
Тимкин Р.И. |
19. |
04.01.2021 |
15.00 |
«Кем зирәк – әйт тизрәк» викторинасы |
Мөслим үзәк китапханәсе |
Шакирова А.Р. |
20. |
04.01.2021 |
16.00 |
Шугалакта «Кышкы уеннар» уен программасы |
Г.Тукай исемендәге мәктәп артындагы шугалак |
«Мизгел» яшьләр узәге белгечләре |
21. |
05.01.2021 |
09.00 |
«СОК Юность» кубогына ир-атлар арасында мини-футбол буенча ярыш |
Универсаль спорт залы |
Байрханов М.А. Хабибуллин Ф.Ф. |
22. |
05.01.2021 |
10.30-12.30 |
Тимераякта массакүләм шуу «Күңелле тимераяклар» |
«Мөслим йөрәге » скверы |
Мөслим лицее Каржавкина А. А. Моратова Р. М. Исламова Р. Х. |
23. |
05.01.2021 |
14.00 |
"Уен-фест" проекты кысаларында "Күңелле эстафета"” |
Мөслим авылы үзәк мәйданы |
Фәхретдинова З. Фәрхетдинова Г. Хәҗиева Л.Р. |
24. |
05.01.2021 |
14.00 |
«Яңа елны җир киңлекләре кешеләре ничек каршы ала» кызыклы фактлар сәгате |
«Мөслим туган ягын өйрәнү музее» МБМУ (Тукай мәктәбе 8А кл.) |
Мирхазиянова В.М. |
25. |
05.01.2021 |
15.00 |
«Логика кайда?» викторинасы |
Мөслим үзәк китапханәсе |
Кашапова З.М. |
26. |
06.01.2021 |
09.00 |
«СОК Юность» кубогына өстәл теннисы буенча ярыш |
Универсаль спорт залы |
Байрханов М.А. Хафизов А.М. Исламов Ф. |
27. |
06.01.2021 |
09.00 |
«Татнефть» ГАҖ кубогына 2005-2006 елгы яшүсмерләр арасында җирле уен «Юность» - «Сокол» |
«Юность» катогы |
Шакирянов Р.Р. Софеев И.Ф. |
28. |
06.01.2021 |
10.30-12.30 |
Шорт-трек |
Мөслим авылы үзәк мәйданы |
Мөслим гимназиясе Гомәрова А. Р. Исмәгыйлова Г. Ф. Галимәрдәнова З. Д. |
29. |
06.01.2021 |
14.00 |
Бизәнү әйберләре ясау буенча мастер-класс |
«Мөслим туган ягын өйрәнү музее» МБМУ |
Зәкиева Ю.К. |
30. |
06.01.2021 |
18.00 |
«80 нче еллар дискотекасы» район халкы һәм кунаклары өчен музыкаль-күңел ачу кичәсе |
Мөслим авылы үзәк мәйданы |
Галиев И.Ф. Нургалимов И.Ф. Сәгъдиев И.А. Габидуллин А.А. |
31. |
07.01.2021
|
09.00 |
«СОК Юность» кубогына волейбол буенча ярыш (ир-атлар) |
Универсаль спорт залы |
Байрханов М.А. Мадяров И.Р. Кашапов И.Р. Мадьяров Ш.Д. |
32. |
07.01.2021 |
09.00 |
Шайбалы хоккей «Юность»- «Чкаловец» Бердәм эшче хоккей лигасы |
«Юность» катогы |
Шакирянов Р.Р. Софеев И.Ф. |
33. |
07.01.2021 |
10.30-12.30 |
«Барысы да сәламәт - иң яхшылары чемпион булачак!»исемле күңелле эстафеталар
|
Мөслим авылы үзәк мәйданы |
Г. Тукай ис. Мөслим урта мәктәбе Закирова И. И. Каюмова Д. А. |
34. |
07.01.2021 |
14.00 |
Музей заллары буйлап тематик экскурсияләр |
«Мөслим туган ягын өйрәнү музее» МБМУ |
Бәдретдинова Н.Н.
|
35. |
08.01.2021 |
09.00 |
2005-2006 елгы яшүсмерләр арасында «Татнефть» ГАҖ кубогына җирле уен. «Юность» - «Олимп» |
«Юность» катогы |
Шакирянов Р.Р. Софеев И.Ф. |
36. |
08.01.2021 |
11.00 |
Яңа елны бәйрәм итү кысаларында картинг ярышлары |
Универсаль спорт залы тукталу урыны |
Байрханов М.А. Абдуллин Р.
|
37. |
08.01.2021 |
14.00 |
«Уен-фест " проекты кысаларында «Кышкы уеннар» |
Мөслим авылы үзәк мәйданы |
Муллагалиева Л.И. Гәрәева Э.И. |
38. |
08.01.2021 |
14.00 |
«Безнең район геройлары!» темасына экскурсия» |
Хәрби Дан Залы «Батырлар йорты» (Гимназия 5 кл.) |
Зәкиева Ю.К. |
39. |
08.01.2021 |
15.00 |
Х. Туфан тууына 120 ел уңаеннан «Тургай нигә дәшми?» шигърият кичәсе |
Мөслим үзәк китапханәсе |
Мадьярова А.М. |
40. |
09.01.2021 |
09.00 |
«СОК Юность» кубогына баскетбол ярышы |
Универсаль спорт |
Садретдинов Л.Р. Байрханов М.А.
|
41. |
09.01.2021 |
18.00 |
«Серле кич» үзәк чыршы янында тематик дискотека |
Мөслим авылы үзәк мәйданы |
Галиев И. Нургалимов И. Бәдретдинов Р. Хәйретдинов Б. |
42. |
10.01.2021 |
11.00 |
Коррекцион мәктәптә тәрбияләнүчеләр өчен шугалакта күңел ачу программасы |
Г.Тукай исемендәге мәктәп артындагы шугалак |
Байрханов М.А.
|
Бәйрәм көннәрендә шугалак, чаңгы базасы, үзәк китапханә һәм музей эшләячәк, түбәндәге графиклар буенча:
Г.Тукай исемендәге мәктәп артындагы шугалакның эш графигы:
26.12.2020-17:00-21:00 27.12.2020-17:00-21:00 28.12.2020-17:00-21:00 29.12.2020-17:00-21:00 30.12.2020-17:00-21:00 31.12.2020-ял 01.01.2021-ял 02.01.2021-17:00-21:00
|
03.01.2021-17:00-21:00 04.01.2021-17:00-21:00 05.01.2021-17:00-21:00 06.01.2021-17:00-21:00 07.01.2021-17:00-21:00 08.01.2021-17:00-21:00 09.01.2021-17:00-21:00 10.01.2021-17:00-21:00
|
Белешмәләр өчен телефон: 89172946426 (Марат)
Чаңгы базасының эш графигы:
25.12.2020 ел |
14:00 дән 20:00 гә кадәр |
26.12.2020 ел |
14:00 дән 20:00 гә кадәр |
27.12.2020 ел |
14:00 дән 20:00 гә кадәр |
28.12.2020 ел |
14:00 дән 20:00 гә кадәр |
29.12.2020 ел |
14:00 дән 20:00 гә кадәр |
30.12.2020 ел |
14:00 дән 20:00 гә кадәр |
01.01.2021 ел |
13:00 дән 20:00 кадәр |
02.01.2021 ел |
13:00 дән 20:00 кадәр |
03.01.2021 ел |
13:00 дән 20:00 кадәр |
04.01.2021 ел |
13:00 дән 20:00 кадәр |
05.01.2021 ел |
13:00 дән 20:00 кадәр |
06.01.2021 ел |
13:00 дән 20:00 кадәр |
07.01.2021 ел |
13:00 дән 20:00 кадәр |
08.01.2021 ел |
13:00 дән 20:00 кадәр |
09.01.2021 ел |
13:00 дән 20:00 кадәр |
10.01.2021 ел |
13:00 дән 20:00 кадәр |
Белешмәләр өчен телефоннар: 89172668480 (Ильшат) 89393358057 (Илнар) |
Үзәк китапханәнең эш графигы
02.01.2021-10.01.2021
14.00 дән 20.00 кадәр
Музейның эш графигы
01.01.2021-10.01.2021
10.00 дән 20.00 кадәр