Мөслим районында Татарстанның Монополиягә каршы хезмәте булды

2019 елның 19 сентябре, пәнҗешәмбе

2019 елның 18 сентябрендә район территориясендә монополиягә каршы федераль хезмәтнең Татарстан Республикасы буенча идарәсе визиты узды. Муниципаль районга ведомствоның сатып алуларны контрольдә тоту бүлеге җитәкчесе Алмаз Яфизов килеп китте.

Традиция буенча муниципаль район территориясендә район җитәкчелеге белән эшлекле очрашулар, «Мөслим лицеенда» Ачык дәрес, гражданнарны кабул итү һәм «Агромастер «ПК» ҖЧҖ һәм «АВГУСТ – Мөслим»ҖЧҖ бюджет барлыкка китерүче предприятиеләр белән танышу булды.

Чыгу кысаларында Алмаз Яфизов ММЧ вәкилләренең гражданнарны кабул иткәннән соң сорауларына җавап бирде. Эш сәфәре Мөслим муниципаль районы Башкарма комитеты хезмәткәрләре белән Конкуренцияне үстерүнең милли планын тормышка ашыру буенча киңәшмә белән дәвам итте.