2019-2023 елларда Мөслим муниципаль районында КУЭны үстерү программасының 2019 елның 1 кварталында үтәлеше нәтиҗәләре турында утырыш

2019 елның 23 мае, пәнҗешәмбе

2010 елның 22 маенда күп функцияле үзәктә 2019-2023 елларда Мөслим муниципаль районында КУЭны үстерү программасының үтәлеше турында Мөслим районы башлыгы Р. Х. Муллин һәм Мөслим муниципаль районы авыл җирлекләре башлыклары катнашында утырыш узды. Кереш сүз Мөслим районы башлыгы-Муллин Рамил Хәмзә улы, икенче булып, Мөслим районы Башкарма комитеты җитәкчесенең икътисад буенча беренче урынбасары Ильясов Рөстәм Алмаз улы чыгыш ясады. Үзенең чыгышында ул Мөслим муниципаль районында 2019-2023 елларда кече һәм урта эшкуарлыкны үстерү программасын үтәү кысаларында Мөслим муниципаль районының авыл җирлекләре буенча рейтинг турында сөйләде. Алар 2019-2023 елларда Мөслим муниципаль районында КУЭны үстерү программасының 2019 елның 1 кварталында үтәлеше нәтиҗәләре турында сөйләделәр.  Аннары киңәшмә Муллин Рамил Хәмзовичның сораулары һәм җаваплары белән дәвам итте.