2019 елның 1 кварталында ТР Мөслим муниципаль районы бюджетының барлык дәрәҗәдәге салым бурычлары турында утырыш

2019 елның 23 мае, пәнҗешәмбе

Дәүләт гражданлык хезмәткәрләренең хезмәттә үз-үзен тотуга куелган таләпләрне үтәү һәм мәнфәгатьләр конфликтын тәртипкә салу буенча Татарстан Республикасы сәнәгать һәм сәүдә министрлыгының комиссиясе утырышы протоколы (22.05.2011) Кереш сүз Мөслим районы башлыгы - Муллин Рамил Хәмзә улы, икенче булып, Татарстан Республикасы буенча 11 нче районара салым инспекциясе җитәкчесе Байрамов Айдар Илгиз улы чыгыш ясады. Ул үзенең чыгышында 2019 елның 1 кварталында Татарстан Республикасы Мөслим муниципаль районы буенча 11нче номерлы районара салым хезмәте инспекциясе эше нәтиҗәләре турында сөйләде. Соңыннан сүз Мөслим районы Башкарма комитеты җитәкчесенең икътисад буенча беренче урынбасары Ильясов Рөстәм Алмазовичка бирелде. ТР Мөслим муниципаль районының салымнар буенча бурычларының торышы турында сөйләгәндә, алга таба киңәшмә сораулар һәм җаваплар белән, Муллин Рамил Хәмзовичның йомгаклау сөйләме белән дәвам итте.